به گزارش مشرق، فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخیراً حاشیه‌هایی در بحث برندینگ در حوزه بنزین ایجاد شده، گفت: در همین راستا از وزیر نفت دعوت شده تا با حضور در کمیسیون توضیحاتی در این زمینه به نمایندگان ارائه کند.

وی با بیان اینکه در جلسه‌ای که نمایندگان و بیژن نامدار زنگنه خواهند داشت، نمایندگان جایگاه‌داران به ویژه از استان‌هایی که مشکلات بیشتری دارند، حضور خواهند داشت، ادامه داد: طی نامه‌ای از مرکز پژوهش‌های مجلس خواسته‌ایم تا درباره تبعات مثبت و منفی برندینگ‌سازی در جایگاه‌های سوخت اعلام نظر کند، زیرا اظهارات تخصصی و نگرانی‌های مختلفی از جمله بیکار شدن پرسنل و از رونق افتادن این جایگاه‌ها مطرح  است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه تاکنون بحث‌های مختلفی درباره برندینگ در کشور مطرح شده که یکی از این موارد احتمال واگذاری برند به افراد خاص است، گفت: در جلسه‌ای که با وزیر نفت خواهیم داشت، برخی از مواردی که تاکنون مطرح شده را بررسی می‌کنیم.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس از برگزاری نشست اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت پس از تعطیلات مجلس و اربعین حسینی خبر داد.لینک منبع

برچسب ها :