اتاق خبر ۲۴

 پندار خمارلو درباره احتمال حذف باشگاه پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بزرگترین بدهی های پرسپولیس پرداخت شده است اما درباره برخی بدهکاران با سازمان لیگ اختلاف داریم.طاهری پس از نشست هیئت مدیره، با مسئولان سازمان لیگ جلسه دارد.

او ادامه داد: تاج به باشگاه ها اعلام کرده است باید تا هشت آبان تکلیف بدهی ها مشخص شود اما این امر به معنی حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان نیست و حتی برای حضور در قرعه کشی لیگ قهرمانان دعوت نامه دریافت کرده ایم.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: بیشتر مطالباتمان را پرداخت کرده ایم اما اگر از این به بعد ادعایی علیه پرسپولیس مطرح شود هم برای باشگاه پرسپولیس و هم برای فدراسیون فوتبال تبعات سنگینی دارد.امید زیادی برای حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان داریم.

او تصریح کرد: هرکس از پرسپولیس شکایت داشته باشد آن را پیگیری می کنیم اما در حال حاضر شاکی وجود ندارد.پرونده پرسپولیس و گولچ در فیفا جریان دارد.پرسپولیس برخلاف نفت مدارک ابتدایی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ارائه کرده است.صورت های مالی پرسپولیس برای دومین سال متوالی تائید شد.

خمارلو بیان کرد: امیدواریم از امروز شکایتی از پرسپولیس به فیفا ارائه نشود همان گونه که تا امروز شکایتی از باشگاه به AFC صورت نگرفته است.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.لینک منبع

برچسب ها :