اتاق خبر ۲۴

مرد حیوان آزار اهل منطقه “لاناک شر” اسکاتلند که اقدام به خشونت وحشیانه علیه چند حیوان کرده بود در دادگاه به پرداخت جریمه محکوم شد. تصاویری که از لحظه ارتکاب جرم “کریستوفر گورمن” ۵۴ ساله تهیه شده بود وی را در حال زدن چند سگ نشان می داد. این مرد که ۱۱ سگ و طوله سگ را در خانه اش نگهداری می کرد، در حالی که یک چوب بزرگ در دست داشت آن را به شکلی وحشیانه بر سر و بدن این حیوانات می کوبید.

 سرانجام همسایه های وی  که از رفتار خشونت آمیز کرستوفر علیه حیوانات خانگی اش شاکی بودند شکوائیه ای را علیه او به دادگاه ارائه دادند. پلیس با تحقیقات نامحسوس خود متوجه رفتار وحشیانه وی علیه چند حیوان خانگی شد. اکنون  وی بعد از حضور در دادگاه و اثبات جرمش به پرداخت ۲۶۰۰ یورو جریمه محکوم شده است. همچنین بنا به رای دادگاه این مرد تا پایان عمر خود از نگهداری هر گونه حیوانی منع شده است.

 گفتنی است؛ پیشتر نیز تصاویری از حمل یک گاو در صندوق عقب یک ماشین در رومانی منتشر شد که راننده و کمک آن با مجازات از سوی دادگاه مواجه شدند. دادگاه رومانی بنا به استناد قانون بدرفتاری علیه حیوانات، این راننده  را به پرداخت ۳۹۶ یورو جریمه محکوم کرد. همچنین وی  به تحمل ۳ ماه  تا ۱ سال زندان محکوم شد.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.لینک منبع

برچسب ها :