اتاق خبر ۲۴

 بیرانوند که شایعه حضورش در تراکتورسازی از مدت ها قبل شنیده می شود و البته چندبار تکذیب هم شده بود، در گفت و گو با خبرنگاران به ابهامات دامن زد. او گفت: دو هفته بعد در باره این انتقال تصمیم خواهد گرفت! جملات گلر شماره یک تیم ملی بخصوص آنجا که می گوید می توانم ۱۰سال دیگر هم خدمت سربازی نروم، نشان می دهد که او در پی وارد کردن فشار به مدیران باشگاه برای رسیدن به هدف خاصی است.

احتمال دارد به تراکتور بروم
من متاهل هستم و دو بچه دارم. سربازی من کم است و احتمال دارد این اتفاق برایم بیفتد. جام جهانی هم نزدیک است و باید سربازی را پشت سر بگذارم. باید این تصمیم را بگیرم که یک تصمیم خیلی سخت است، اما همانطور که گفتم چون بچه دارم و متاهلم روی سربازی ام تاثیر می گذارد.
 بیرانوند در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسید با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس این تیم از ناحیه دروازه ضربه خواهد خورد، گفت: من باید به فکر خودم باشم چون جام جهانی نزدیک است، می خواهم تلاش کنم و با نظر کادرفنی به جام جهانی بروم. آرزوی هر بازیکنی هم هست که آنجا خودش را نشان بدهد و اگر هر اتفاقی هم بیفتد من خیالم راحت است که می توانم لژیونر بشوم.

بمب بیرانوند:به تراکتورمی روم،برانکو هم موافقت کرد!
 
می توانم تا ۱۰ سال دیگر درسم را ادامه دهم
همه چیز دست خودم است چون می توانم تا ۱۰ سال دیگر هم درسم را ادامه بدهم. اما باید تصمیم بگیرم این چند ماهی که برای دریافت کارت پایان خدمت لازم دارم را بگذرانم تا کارم انجام شود. من دو، سه هفته برای تصمیم گیری وقت لازم دارم.
 من هنوز برای رفتن تصمیم قطعی نگرفته ام، با پرسپولیس هم قرارداد دارم اما اگر بروم برمی گردم. ضمن اینکه باید خانواده خودم را هم در نظر بگیرم چون آنها در زندگی ورزشی من نقش زیادی داشته اند.با آقای برانکو صحبت کردم و پیش از بازی استقلال خوزستان ایشان را در جریان گذاشتم و آقای برانکو هم با این موضوع مشکلی ندارد.
 لینک منبع

برچسب ها :