شعب بانک سینا در استان های مرزی کشور و مسیرهای عبور زائران حرم حسینی(ع) آماده ارائه هر گونه خدمات بانکی به زائران هستند. دستگاه های خودپرداز شعب و خارج شعب بانک در این مناطق به صورت مرتب پول گذاری خواهد شد و زوار گرامی می توانند تا سقف ۵ میلیون ریال وجه نقد از این دستگاه ها برداشت کنند. همچنین این بانک تا پیش از اربعین با دریافت کارت ملی به زائران دینار به قیمت خرید می‌فروشد.

اتاق خبر ۲۴

 دریافت وجه نقد یکی از مهم ترین مسائلی است که زائران و مسافران اربعین با آن مواجه می شوند. برخی بانک ها برای رفع این نیاز مردم، تمهیداتی اندیشیده اند. 

موکب بانک سینا در  شامچه مستقر است. روابط عمومی بانک سینا به پول نیوز می‌گوید: این بانک در مرز شلمچه از زائران پذیرایی می‌کند و حتی هدایایی به این عزیزان داده می‌شود. شعب این بانک در استان های مرزی کشور و مسیرهای عبور زائران حرم حسینی(ع) نیز آماده ارائه هر گونه خدمات بانکی مورد نیاز این عزیزان هستند. دستگاه های خودپرداز شعب و خارج شعب بانک در این مناطق به صورت مرتب پول گذاری خواهد شد و زوار گرامی می توانند تا سقف ۵ میلیون ریال وجه نقد از این دستگاه ها برداشت کنند.

همچنین روابط عمومی بانک سینا می‌گوید این بانک تا پیش از اربعین با دریافت کارت ملی به زائران دینار به قیمت خرید و بدون یک ریال سود می‌فروشد.  فروش دینار به زائران سقف ندارد و به جز کارت ملی نیاز به هیچ روش دیگر احراز هویتی نیست. لینک منبع

برچسب ها :